• support@partocarpet.ir
  • 09365845700
  • 0

    سبد خرید شما خالی است.

نکاتی مهم برای نصب تابلو به دیوار در دکوراسیون منزل

صفحه اصلی » بلاگ » نکاتی مهم برای نصب تابلو به دیوار در دکوراسیون منزل
۱۶ دوشنبه

نکاتی مهم برای نصب تابلو به دیوار در دکوراسیون منزل

 

 

ترفندهای دکوراسیون :

هنگامی که تصمیم می گیریم تغییری در دکوراسیون داخلی منزل خود ایجاد کنیم، ذهن مان متوجه مبلمان، فرش و یا شاید پرده ها خواهد شد.   که اغلب با هزینه زیادی همراه است. فرش پرتو توجه شما را به چند نکته که شاید تا کنون به آن دقت نکرده اید جلب می کند .

از اهمیت وسایل دکوری در خانه غافل نشوید.

تغییر و یا اضافه کردن چند تابلو به دیوارها می تواند حال و هوای جدیدی را به خانه شما ببخشد. نیازی نیست که برای تنوع دست به عوض کردن اجزای بزرگ و اصلی خانه بزنید. کافی است یکبار امتحان کنید تا تأثیر تابلو ها را بر دکوراسین منزلتان ببنید. در این مطلب نکته ها و اصول نصب تابلو بر دیوار در منزل را با شما مرور خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

۱.    اگر قصد دارید چندین تابلو را در کنار هم بر روی یک دیوار نصب کنید، بهتر است تابلوهایی با رنگ روشن را در بالا و تابلوهایی بارنگ تیره تر را در پایین قرار دهید.

تابلو

 

۲٫   اگر قصد تابلو بزرگ را دارید بهتر است بدانید که تابلو بزرگ را بر روی دیوار اصلی نصب کنید .

 

۳.   در فضایی مشخص، مانند نشیمن یا اتاق خواب، سعی کنید که از موضوعات و سبک های هماهنگ در تابلو ها استفاده کنید. این کار باعث می شود که وحدت  وهماهنگی در دکوراسیون خانه شما احساس شود.

 

۴.   قاب تابلوها باید متناسب با رنگ و سبک مبلمان و وسایل داخلی فضای مورد نظر شما باشد.

 

۵. اگر ارتفاع دیوار ها در خانه شما کم است، نصب تابلوهای عمودی به بلندتر نشان دادن آن ها کمک بسیاری خواهد کرد.

 

راه های مختلفی برای تغییر دکوراسیون وجود دارد که ما چند نکته از را به شما نشان دادیم  که امید است مفید واقع بده باشد.فرش پرتو از دریافت دیدگاه ها و پیشنهادات شما به گرمی استقبال خواهد کرد

نوید کرباسیون


مطالب مرتبط