• support@partocarpet.ir
  • 09365845700
  • 0

    سبد خرید شما خالی است.

تابلو فرش هنر اصیل ایرانی

صفحه اصلی » بلاگ » تابلو فرش هنر اصیل ایرانی
۲۹ چهارشنبه

تابلو فرش هنر اصیل ایرانی

تابلو فرش، فرشهای کوچک اندازه ریز بافت و گرانبهایی هستند که  معمولاً جنبه تزیینی دارند. این تابلو فرش‌ ها همانند تابلو قاب شده و از دیوار آویزان می‌شوند خاستگاه این نوع فرش‌ها البته از نوع دستبافت آن، به نام سردرود آذربایجان ایران می باشد که بعنوان پایتخت تابلوفرش جهان لقب گرفته‌است . اخیراً در طراحی این نوع تابلو فرشها تحول بزرگی انجام گرفته‌است و آن طراحی نقشه‌های آن با کامپیوتر و در برنامه مخصوص آن است که از جمله جدیدترین این تکنولوژی تبدیل عکس به تابلو فرش و چاپ عکس بر روی تابلو فرش میباشد . تابلو فرش‌های بافت روباتیک پدیده‌ای نوین در صنعت برای بافت محصولاتی است که بافت دستی آن نیازمند هزینه‌های بالا و زمان طولانی بوده و به دلیل ظرافت بسیار بالا دشوار می‌باشد. تابلو فرش محصولی زیبا و پر طرفدار  می باشد قیمت تابلو فرش نسبت به قیمت فرش بسیار ارزانتر بوده و بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد تابلو فرش می تواند زینت بخش خانه شما باشد یا به عنوان کادویی خاص برای اقوام و دوستان هدیه شود که با استفاده از دهکده جهانی شما میتوانید تابلو فرش سفارشی خود را از طریق سایت های گوناگون همچون فرش پرتو سفارش دهید.

در زیر برخی از تابلو های فرش های موجود در بازار  را مشاهده می کنید :

تابلو فرش مذهبی

آیه ای که برای هر ایرانی در هر کجای دنیا مقدس است و سرشار از انرژی، و در کنار همه آنچه گفته شد قطعه ای اثر هنری زیباست که میتواند زینت بخش هر دیواری باشد.

 

 

نقاشی های معروف

اگر انتخاب بین خرید تابلو فرش های زیبا و نقاشی های معروفی که خیلی دوست شان دارید، سخت است، ما به شما راه حلی را پیشنهاد می دهیم که مطمئن هستم از آن استقبال می کنید. شما می توانید این نقاشی های زیبا را به صورت تابلو فرش تهیه کنید، به همین راحتی. سری به محصولات گروه قالیکده بزنید و از تابلو فرش هایی آن ها که نقاشی های معروف را به تصویر کشیده اند بازدید کنید و آن تابلو فرشی را که به دلتان نشسته است را سفارش دهید.

 

تابلو فرش طبیعت ، حیوانات ، پرندگان

تابلو فرش ها می توانند انواع و اقسام طرح ها را داشته باشند، یکی از جالب ترین طرح هایی که روی آن ها می تواند وجود داشته باشد طرح گل دان های گل و یا منظره ای از پرندگان نشسته بر شاخه است. این مدل تابلو فرش ها برای خانه هایی به سبک روستیک بسیار مناسب هستند چرا که خانه های روستیک معمولا حس و حالی از طبیعت را دارند پس این تابلو فرش ها بهترین گزینه هستند.

 

 آثار باستانی

تابلو فرش های شما می توانند دارای طرح های معمارانه باشند، طرح هایی که شما را به یاد بناهای مورد علاقه تان مانند تخت جمشید و پارسه می اندازد.

تابلو فرش آثار باستانی

تبدیل عکس به تابلو فرش

یکی از محبوب ترین محصولات در حوزه تابلو فرش ماشینی تبدیل عکس های شخصی به فرش است که پس از ایجاد ایده آن به سرعت مورد استقبال قرار گرفته و به روش ها و کیفت های مختلف در بازار عرضه می شود  که عبارت هایی چون تبدیل عکس به تابلو فرش ،تبدیل عکس شخصی به تابلوفرش ، تابلو فرش چهره ،تبدیل عکس چهره بر روی تابلو فرش در این حوزه بسیار رایج می باشند .فرش پرتو با ایده نو در زمینه سفارش تبدیل عکس  به تابلو فرش  درصدد است زیبایی و خاطرات را به برای شما به ارمغان آورد .

 

چاپ عکس بر روی تابلو فرش

یک روش نو برای تبدیل عکس ها به تابلو فرش و فرش می باشد که در مدت کوتاه تولیدش مورد توجه مشتریان قرار گرفته است علت این امر هم در کیفیت و رنگ بندی بسیار زیبا ای ن مدل تا بلو فرش می باشد که عناوینی چون چاپ عکس بر روی تابلو فرش ، تابلو فرش چهره ، چاپ عکس دلخواه روی تابلو فرش در بازار یافت می شود یکی دیگر از محصولات فرش پرتو چاپ عکس های شما بر روی تابلو فرش می باشد  که با قیمت مناسب رنگ بندی دقیق و عینا مشابه عکس اصلی تابلو فرش شما را آماده و در اختیار شما قرار میدهد

 

 

 

نوید کرباسیون