• support@partocarpet.ir
  • 09365845700
  • 0

    سبد خرید شما خالی است.

روش های تغییر دکوراسیون اتاق خواب با کمترین هزینه

صفحه اصلی » بلاگ » روش های تغییر دکوراسیون اتاق خواب با کمترین هزینه
۳۱ یکشنبه

روش های تغییر دکوراسیون اتاق خواب با کمترین هزینه

بر کسی پوشیده نیست که اتاق خواب معمولا آخرین مکان از خانه است که تزیین می شود. خصوصا اتاق خواب بزرگسالان که پس از اتاق کودک در رده آخر قرار می گیرد. از این رو نیاز به تغییر دکوراسیون اتاق خواب باکمترین هزینه موضوعی است که خیلی از خانه دارها با آن روبرو می شوند تا ظاهر یکنواخت اتاق خواب خود را حتی به مقدار اندکی هم که شده تغییر بدهند. در این قسمت به معرفی روش هایی بسیار تاثیر گذار و البته ساده خواهم پرداخت که به بهترین شکل دیزاین اتاق خواب را متحول می کنند.

اتاق خواب درست به مثابه یک مکان مقدس است چرا که انسان در آن آرام گرفته و تجدید انرژی می کند. بنابراین باید وقت بیشتری بروی دیزاین و زیباسازی آن گذاشته و ظاهری شیک مطابق با سلیقه خود ایجاد کنید. خوب هر بازسازی دکوراسیونی هزینه ای هم در پی خواهد داشت، نکته در اینجا پیدا کردن کم هزینه ترین و ساده ترین روش برای تزیین است که در عین حال تاثیر گذار نیز باشد.

تغییر دکوراسیون با کمترین هزینه 34 1 روش های تغییر دکوراسیون اتاق خواب با کمترین هزینه + 37 عکس

اولین روش تاثیر گذار مسلما رنگ آمیزی است اما رنگ آمیزی گاها هزینه زیادی در پی خواهد داشت. اما برای کاهش هزینه راه های بسیار زیادی وجود دارد. اولین راه استفاده از دیوار تاکیدی است. در این روش نیازی نیست تمام دیوارها را رنگ بزنید کافی است یک دیوار از اتاق را انتخاب کرده، مثلا دیواری که پنجره دارد یا بزرگترین یا کوچکترین دیوار اتاق، و سپس آنرا با رنگی متفاوت نسبت به سایر دیوارها رنگ آمیزی کنید. اگر دیوارهای اتاقتان سفید یا کرم است، تقریبا هر رنگی را می توانید استفاده کنید. در کنار دیوار، رنگ امیزی یک سری وسایل مانند فریم تخت خواب، میز پاتختی یا لامپ و چراغ اتاق هم کم هزینه اما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

 

 

نوید کرباسیون