• support@partocarpet.ir
  • 09365845700
  • 0

    سبد خرید شما خالی است.

درباره ما

صفحه اصلی » درباره ما

درباره ما

فرش ایران دارای تاریخی بسیار طولانی است، در ایران از دیرباز بافتن انواع فرش متداول بوده و انگیزه ای اجدادی داشته است. به نوشته مورخان، جهانگردان، جنگجویان و آثار مكشوفه از گذشتگان گویای آن است كه فرشبافی به صورت هنری دستی ، مردمی ، روستایی و عشایری در ایران سابقه بس دراز دارد.

با توجه به تاریخچه فرش در ایران یکی از اجناس مورد پسند برای منزل ها می باشد .از این رو توجه و دقت زیادی در این هدیه باستانی شده که با هنر درآمیخته و طرح ها و به اصطلاح نقشه قالی های بسیار زیبایی به وجود آمده است و به قول استاد بزرگ کمال الملک “هنر این فرشه.شاهکار این تابلوست، دریغ همه عمر یک نظر به زیر پا نینداختم “که شاید این جمله زیباترین وصف را در مورد فرش بیان می کند . در سال های اخیر فرش  و بخصوص تابلو فرش جایگاه ویژه ای در منازل ایرانی و دکوراسیون آن پیدا کرده است . از این رو  خرید و فروش “فرش” و “تابلو فرش”  با روش های گوناگونی رونق پیدا کرده است .

ارسال سریع

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم. مجموعه فرش پرتو بوسیله اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند.

درباره فروشگاه

فروشگاه فرش پرتو ، با ارائه فرش ماشینی و تابلو از تولید کنندگان برتر کشور پا به عرصه دنیای فرش نهاد و توانست در جهت رفع نیازهای هموطنان بهترین نمونه های فرش ماشینی و تابلو فرش را عرضه نماید، اکنون این مجموعه با رویکردی جدید به بستر اینترنت روی آورده و فروش خود را بدین صورت پایه ریزی نموده است و دو محصول جدید “تبدیل عکس به تابلو فرش” و ” چاپ عکس روی فرش ” را نیز در ضمیمه کار خود قرار داده است تا بیش از پیش در راستای زیبایی دکوراسیون منازل قدم بردارد .

خرید با کیف پول

با ایجاد حساب کاربری در فرش پرتو شما صاحب یک کیف پول می شوید که به ازای هر خریدی که خریداران محترم انجام میدهند مبلغی به عنوان بن خرید در حساب آنها ذخیره می شود که می توانند در خرید های بعدی از این مبلغ استفاده کنند .